Chceš dessign??- KLIKNI

Srpen 2010

Když čas letí tak rychle

31. srpna 2010 v 21:30 | Miss_Mony |  Fan Fiction
je tady ta povídka, co sjem slibovala. je to fakt divný. :D :D :D nudný. :D :D a teď jdu vyfénovat podle lidí svou emo hřívu a pak jdu azlehnout  azítra na střední. twl. mám strach.. hrůůza.. njn tak držím i vám palečky ať to zítra zvládnete ať jdete do jakékoli třídy enbo jako já an střední. Zvládneme to, jsme děcka šikovný, protože jsme šmajděnky a birkušenky. :D
Když čas letí tak rychle
Jmenuju se Míša a je mi 10 let, ale není to vůbec před 10 lety, co jsem se narodila. Jsem totiž prokletá. Jeden rok pro mne znamená pouze jediný den. Za pár dní budu starší i než moje mamka, ale nedá se nic dělat. Kdybych žila normální život, tak jsem i celkem šťastná. Kluci se za mnou točí, ale copak s nějakým můžu být? Ráno se vedle něj probudím a budu o rok starší. A kdybychom spolu začali chodit, za měsíc budu vypadat jak jeho máma. Takže proto si kluků nevšímám. Mým velkým koníčkem je hudba, ale skoro každý den jiní interpreti. Teď se mi zrovna líbí Tokio hotel. Ale co bude za nějakých 7,8 dní? Bude mi 18. Nevím, co budu mít ráda. Špatné je, že nemám ani kamarády, ej to stejné jako s kluky.
8 dní uplynulo a je mi 18. Miluju Mira šmajdu a jeho kapelu. Dnes jedu na jejich koncert. Užiju si tenhle den. Zítra už budu vyvinutější. Na koncertě jsem skákala, zpívala a celkově si vše užívala. Miro se na mě stále díval, potom byla autogramiáda a Miro se podepisoval na podpis kartu a pak zvedl hlavu a úplně se rozzářil. Podpis kartu, kterou mi chtěl dát, si vzal zpět a zeptal se:
"Ako sa voláš?" "Michala." Řeknu s úsměvem. "tákže Miške." Říká a píše věnování. Potom mě chytí za ruku a drží ji. Přitáhne si mne k sobě a do ucha mi pošeptá: "Počkaj na mňa tamto. Chcel by som ti niečo povedať" Řekne mile a já jen přikývnu. Jdu si stoupnout ke značce, na kterou Miro ukázal, abych u ní stála, že za chvíli přijde. A opravdu. Dopodepsal se všem a přišel ke mně. "Prepáč mi, že mi to tak dlho trvalo." Omluví se. "V pohodě. Co jsi mi chtěl říct?" "No šla by si niekedy von alebo na večeru?" "Já?" řeknu nechápavě. "hej, ty." "no ráda půjdu, ale kdy?" "Já nieviem kedy máš čas?" "já pořád." "tak ja neviem, možeš teraz? Že bysme niekam išli?" "tak jo" řeknu a jdeme spolu do jedné restaurace. Tam si sedneme a Miro se na mě furt kouká. Docela mne to znervózňuje. "Miška?" "Ano?" kouknu na něj. "Povedaj mi niečo o sebe." Řekne a usměje se. "A co chceš slyšet? Jmenuje se Míša je mi 18, zatím." To poslední slovo řeknu potichu a sklopím hlavu. "čopak stalo sa niečo?" "ne, nic." Řeknu a nahodím falešný úsměv. Nemůžu mu říct, že jsem prokletá, pomyslí si o mě že jsem debil a dá mi hned košem. Je mu 21, tak s ním budu ještě 3 nebo 4 dny, když bude chtít no. Dospěju do jeho věku a pak to budu muset ukončit. Dojíme a jdeme ven před restauraci. "děkuju za krásný večer." Řeknu a chci už jít, ale Mirko mě chytí za ruku a drží mě. "Počkaj ještě chvílu. Neutekaj mi tak rýchlo ne? alebo už musíš ísť?" "ne nemusím, bydlím sama. Můžu přijít kdy chci." "takže ani chodiť nemusíš, nie?" řekne šibalsky Miro. "No nemusím no." "A čo si tento prekrásny večer predĺžiť? Mohli by sme ísť ku mne. Porozprávať sa, chcel by som ťa viac spoznať, čo ty na to?" "jasně, můžeme jít. Jestli ti to nevadí." "nie prečo by mi to malo vadiť? Choď tamhle mám moje auto." Řekne a vede mě k autu. Celkem se i bojím nastoupit, můj život je dost krátký a já Mira neznám. Vypadá mile, ale envím. Ale věřím mu a proto nasednu. Miro nastartuje a za chvíli jsme před domem. Mirko oběhne auto a pomůže mi vylést. "Miro? Můžu se tě na něco zeptat?" ptám se opatrně. "Isto, pítaj sa na čo chceš." Řekne opět mile. "proč zrovna já?" "čo prečo ty? Prepáč ále já to niechápám." "No proč jsem zrovna já tady u tebe nebo před tvým bytem?" "no lebo sa mi páčíš Miška. Na koncerte som ťa zpozeral a hned som veděl, že teba chcem spoznať." "Páni, to je pocta. Jsi moc milí." "ále to je samozrejmé býť milí, poď iděm je tu celkom zima." Pobídne mne Miro. Vešli jsme k němu a měl to tam vážně krásné. "Pojď do obývačky, posaď sa tu u mne, nehanbi sa." Řekne a zasměje se, pak zmizí v nějakých dveřích a za chvíli se vrátí s dvěma skleničkami a sklenicí červeného vína. Trochu jsme pili a bavili se a potom si už nic nepamatuju.
Ráno se probudím a rozhlédnu se kolem sebe, vidím vedle sebe spát Mira. Začne mi hlavou vrtat, jestli se v noci něco stalo nebo ne. Koukám na Mira jak krásně spí a po chvíli si uvědomím, že jsem zase o rok starší, je mi 19. Nemůžu s ním být. Je to krásný pocit, ale nejde to, i když bych ráda. Najednou se Miro probere. "Dobré ranko Miška. Ako si sa vyspala?" "Dobře a ty?" "Prekrásne." Řekne Miro. "Mirko, mám hloupej dotaz, můžu?" "isto, niepitaj sa poriad jestli sa ma na niečo možeš zpítať. Možeš na cokolvek." Řekne Miro a poslouchá. "nebylo včera něco, no ty víš co myslím." "Jo tak, nie niebolo, nemusíš sa obávať." Řekne Miro a pohladí mě po ruce. "dobře, děkuju, já no už bych asi měla jít." "Niekto ťa čaká? Alebo kam ponáhlaš?" "Ne nepospíchám, ale nejde to, nemůžu tu zůstat." "Prečo? Zostaň tu so mnou Miška." Řekne smutně. "Mirko já nemůžu. Nejde to." "A uvidíme sa niekedy opať?" "Nevím, asi nejspíš ne." Řeknu sklesle. "čože?" vyděsí se Miro. "promiň, byl to krásný večer, ale nejde to. Ani nevíš jak ráda bych to zopakovala, ale nemůžu." "čo? Prečo? Počkaj ty máš prítela? Že ma to nenapadlo. Prepáč mi." Řekne Miro slesle a smutně. "ne, to ne, nemám přítele, protože nemůžu." "čo? V tom prípadě nič niechápem." Říká opravdu nechápavě. Miro se ke mně přiblíží a já začínám cítit jeho dech. "Prepáč mi, ale túžím to urobiť celú tu dobu." Řekne a jemně mě políbí. Jeho polibky opětuju, je to krásný pocit. Ale nejde to, proto se odtrhnu. "Nemůžu." Řeknu a jdu ke dveřím. "Ozvi sa mi Miška. ľubím ťa." Zavolá Miro a ve mne hrkne. Doběhnu domů a tam se svalím, celý den probrečím, večer se svalím a usnu. Ráno se probudím pod dojmem, že mi bude 20, ale není. Jsem stále stejná. Stále mi je 19. Je to divné. Co se stalo? Celý den se na to snažím přijít, ale nic mne nenapadá, večer zase usnu a ráno se probudím, čekám že dnes budu aspoň rok starší, ale zase nic. Proto jdu za mamkou a té vše řeknu. "Co? Tak to vážně zabralo. Pravá láska kletbu zlomila." Řekla mamka. Hned jak mi to řekla, běžela jsem za Mirem. Ten jen nechápavě vykulil oči, když mě spatřil mezi dveřmi. Vrhla jsem se na něj a začala ho vášnivě líbat. "Miluju tě." Říkám mezi polibky. "Aj já teba." Říká nechápající Miro. Od té doby jsme spolu a já stárnu jako normální člověk, jen díky Mirovi.

vzkaz Mirka š. 31.8.10

31. srpna 2010 v 19:53 | Miss_Mony |  Mirkovo Š. vzkazy

Miroslav Smajda no ... taakze :D plan na dnes: :D ... uzijeme si pekny vecer :D a zajtra rano paalime na koncert do Plzne :D ...


nová profilka sexy romčušky. :D

31. srpna 2010 v 19:45 | Miss_Mony |  Romčovo fotky

Jsem z něj v háji.. on je tak krásnej!!!

vzkaz 31.8.10

31. srpna 2010 v 19:36 | Miss_Mony |  Romčovo vzkazy

Roman Birkuš

neznášm tie sprosté PIČE čo mi zobrali teda ukradli moju bundu...jebať vas do hlavy kurvy...

Jednorázovka

31. srpna 2010 v 15:00 | Miss_Mony |  Fan Fiction
Bude jednorázovka. Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala,a le enbyla inspirace. Včera večer jsems i lehla a jen tak přemýšlela o čem napsat a napadla mě tahle blbost. takže bude.. nevím kdy to dopíšu, řeknu vám jen název.. třeba si domyslíte o čem to bude. ale pochybuju.. tohle myslím nikoho nenapadne. :D :D To ej taková hovadina. :D

když čas letí tak rychle- název

tak se těšte. :D :D :D

Miro Šmajda: I letní zamilovanost má budoucnost!

30. srpna 2010 v 22:08 | miro-smajda-daily.blog.cz |  drby
Díky letnímu teplu, slunci, uvolnění a hormonem ve vzduchu jsme všichni přístupnější lehkým letním vzplanutí. Svou zkušenost s nimi mají i známé celebrity, které v minulosti také neodolali krátkému flirtu.

KDY SI MĚ LÁSKA UŽ NAJDE?
Možná v textech svých písní zpívá Miro Šmajda i o své první letní lásce. "Měl jsem třináct let a byla velmi krásná. Líbali jsme se v dešti, což byl můj vůbec první polibek a rád na to vzpomínám, "s trochou nostalgie říká mladý zpěvák. Léto je podle něj tím pravým obdobím pro lásku, všude je pohoda, slunce, lidé jsou k sobě milejší, a to může uvolnit pocity a touhy, které se jindy potlačují. Zároveň věří, že vztah v létě nemusí být jen krátkodobá záležitost a může vydržet i déle. Čas pátrat po lásce však zpěvák nemá, neboť celé léto stráví s kapelou přípravou nového alba, který vyjde v září. "Člověk nikdy neví, kdy mu ta světluška cvrnkne do nosu a prozáří mu život," říká s úsměvem, "dám vám přesnou adresu, ať si mě ta láska už najde?" Pokud byste měli zájem pomoci mu, jeho vysněná partnerka by měla být taková jako on - originální, charismatická, usměvavá a pozitivně myslící.

návštěvnost 2.1

30. srpna 2010 v 21:28 | Miss_Mony |  návštěvnost
Twl to je jako co??? Lidi vy mě zabijete!!! atkej šoking toto... to ej krásný.. úžasný... jak se vám mám zavděčit???


Navstevnost za minuly tyden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:
Pondeli: 113
Utery: 109
Streda: 112
Ctvrtek: 110
Patek: 123
Sobota: 85
Nedele: 98

Celkem: 750

vzkaz 30.8.10

30. srpna 2010 v 13:42 | Miss_Mony |  Jarovo vzkazy

Jaro Žigo CO SA TO NA TOM SVETE KURVA DEJE? Zobudim sa a v telke davaju, ze nejaky zufalec zastrelil v Devinskej Novej Vsi 9 ludi a 21 dalsich zranil. Strialal do ludi samopalom!!! Je to vobec mozne?!!


vzkaz 29.8.10

30. srpna 2010 v 11:08 | Miss_Mony |  Romčovo vzkazy

Roman Birkuš už je doma z výletu :DD ................unavený...


fotky Praha Zličín 28.8.10

29. srpna 2010 v 20:04 | Miss_Mony |  akce
tak sem dávám nějaký fotky.. nafotila jsem 368 takže jen pár. :D :D kopírovat jedině se zdrojem.. poznám ty fotky, takže když je najdu tak uvidíte!!! se zdrojem!!!to je že?
Ty jo ajks e na mě usmál už po druhý.. on se smál furt ale já to nestihla zachytit. :D

vzkaz Mirka 29.8.10

29. srpna 2010 v 11:00 | Miss_Mony |  Mirkovo Š. vzkazy

Miroslav Smajda Taak ... a dnes posledny koncert tychto 4 koncertovych dni ... mame za sebou Lazne Leopoldov, Muze roku v Nachode, Prahu a dnes koncime v Brne ... =)) dakujeme vsetkym za to, ze prisli a bavili sa na koncertoch ! :) ... mam z toho velku radost a tesim sa na dalsi koncert v stredu 1.9. v Plzni ! :)) cmuk a peeknu nedelu vsetkym ! =)


Románek píše vzkazík- 28.8.10

28. srpna 2010 v 22:22 | Miss_Mony |  Romčovo vzkazy

Roman Birkuš ide sa žiť do PRAHY :D


moje fotky s klukama

28. srpna 2010 v 21:37 | Miss_Mony |  akce
Tak tu dávám moje fotky.. s Jarem je jetá, ale on ej tam krásnej.. s Romčou tu miluju.. Mirka B.. taky uplně krásná.. joo krásně voní a má doost pevnej stisk. :D A Mirko bude později. :D

s ajrem
s Romankem
s Mirkem B.

jsem zpět

28. srpna 2010 v 20:41 | Miss_Mony |  Moje kecy
táák jsem zpět.. mám fotku s Romčou, Mirkem B., a jarouškem ale tam je vidět on páč já mám hlavu pod sluníčkem a nejsem tam vidět. :D :D A Mirka šmajdíka mám taky no,a le tu ještě nemám, protože jí fotil někdo jienj.. jiným fotákem. :) Takže asi tak.. bylo to naprsoto užasný.. Miro šmajda mě pohladil po zádech při focení, Románek se na mě pořád usmíval, Mirko bitomsky na mě furt koukal na koncertu a pak jsme se fotili a má tak krásnej pevnej stisk.. jó a Jarko, no ten měl jeho tvář na mojí. :D co víc s přát?? Krásný.. a zamilovala jsem si foto s Románkem. :D doám později. :* miluju vás.. mony

vzkaz 27.8.10

27. srpna 2010 v 22:46 | Miss_Mony |  Mirkovo B. vzkazy

Mirko Bitomsky je na mužovi roka :))))


nebudu tu

27. srpna 2010 v 22:39 | Miss_Mony |  Moje kecy
Lidičky chci vám jen říct, že tu zítra nebudu, jo? jedu na Rosemaidy, moc se těším.. až atk na večer přijedu. :) I s novinkama a určitě perfektním zážitkem. :D Fííha můj první koncík co uvidím všechny. :D A ne jen Mira s ostatníma nudnýma superstarima (jako třeba Chodúr :D) Fakt se těším no.. takže tak abyste to věděli a nebombardovli mě že nic nepřidávám. :D :D Takže se měte a u žijte si poslední prázdninovej víkend, zítra začíná a brzy v neděli končí tak si to pořádně užijte ok?? 

                                             jen vaše Mony

téma týdne: Hudba

27. srpna 2010 v 17:08 | Miss_Mony |  Moje kecy
Nikdy se do tohoto nezapojuju, ale tak udělám vyjímku.. změna je život

Hudba

takže hudba, to je asi každýmu známá věc.. v podstatě mám i já hudební blog.. protože kluci jsou muzinkanti.. enumím si představit život bez hudby, vy jo?? Já teda vůbec.. i můj pokoj bude hudební. :D :D Budu mít všude houslový klíče a na zdi mi budou vyset kytary. :D :D elektriky i akustiky. :D No jo už se těším až se to předělá. vím, že mi nikdy nevydrží žádný interpret dlouho, ale hudba bude stále na prvním místě u mě. A co u vás? Máte taky rádi hudbu? A co hrajete na nějakej nástroj? já jo na kytaru. je to parádní. :D dokonce i doučuju. :D :D No jo a to se učím teprve rok. :D :D A co vy napište mi něco o vás  avztahu k hdbě, ráda si to počtu. :)

                    vaše Mony

romča v triku od Mirka B.

27. srpna 2010 v 15:43 | Miss_Mony |  Romčovo fotky
umírám tu z něj.. krásnej..naprosto

tady

vzkaz 26.8.10 Mirko B.

26. srpna 2010 v 16:24 | Miss_Mony |  Mirkovo B. vzkazy

Mirko Bitomsky Tak sa vydavame pomalicky opäť na cestu :))))


vzkaz 26.8.10

26. srpna 2010 v 16:18 | Miss_Mony |  Tomiho vzkazy

Tomi Belicza nalozil si auto a ide hrat´ s chalanmi :)