Chceš dessign??- KLIKNI

Březen 2010


Miro má zdravotní problémy

31. března 2010 v 21:27 | Miss_Mony |  drby
Nechce říct ani slovo! Zdá se, že se zpěvákem Mirem Šmajdou (21) se něco děje.
Po druhém kole Let's Dance totiž otevřeně přiznal, že prožívá těžké období. Cítí se velmi špatně a má zdravotní problémy, které však nemají nic společného s náročnými tanečními tréninky. Nový Čas zjišťoval více.

Vždy výmluvný Miro Šmajda však najednou začal být ustrašený a o svých zdravotních problémech nechtěl ani jen ceknout: "Nechci o tom vůbec blíže mluvit. Je to moje maximálně soukromá věc," šokoval blonďatý zpěvák, který přitom dosud nikdy neměl problém komunikovat s médii na jakékoli téma.

"Poslední týdny byly pro mě velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně. Měl jsem i zdravotní problémy," řekl po nedělním tanečním kole Novému Času Šmajda, který to víc nechtěl specifikovat.

Stihl však prozradit ještě něco: "Je toho na mě hodně. Přípravy na koncerty, vystoupení, stěhování po hotelech, neustále cestování, taneční tréninky." Nový Čas proto zjišťoval, co se ve skutečnosti s Mirem děje. Ten byl totiž dosud vždy vysmátý, sršal dobrou náladou a nikdy neuvedl, že by měl velké starosti. Nyní se však něco zlomilo.

Včera totiž bylo v telefonu v jeho hlase jasně slyšet smutek a obavy. "Opravdu o tom nechci blíže mluvit. Vůbec. To, co jsem řekl, je pravda, ale nechci to víc rozebírat," zmohl se na pár slov Miro, který už jen potichu dodal: "Pomalu se to zlepšuje z každé stránky."


Miro- video (by me)

31. března 2010 v 21:23 | Miss_Mony |  Moje kecy

jaký je??? nevím no. udělala jsem to pro něj,a el pochybuju, že ho uvidí. :D

jarní spoty

31. března 2010 v 15:53 | Miss_Mony |  videa z akcí
Miro je v jarních spotech- úžasný je tam. Vážně překrásnej. Ty oči
v 1:12 a 1:21

let´s dance 2. kolo foto

31. března 2010 v 15:17 | Miss_Mony |  let´s dance
jsou tu fotky z letsdance.markiza.sk z druhého kola. krásný fotky fakt že jo!

jjj
jj
jj
jj
jj
jj

realita- 4.díl

31. března 2010 v 13:28 | Miss_Mony |  Fan Fiction
po delší dbě realirty, určo zanechte komenty.
"Deny, víš, říká se mi to těžko, ale strašně si se změnila." "Co? Já? To díky tobě a strašně ti za to děkuju. Díky tobě znovu žiju." "ne, nemyslím to takhle. Změnila jsi se k horšímu. Já miloval tu holčinu, kterou jsem potkal v parku. Ničím neposkvrněnou, milou a ne holku, která v jednom kusy kouří nebo fetuje. Promiň,a le takhle to dál nejde." "Cože? Ty se se mnou jako rozcházíš?" "Bohužel." Řekne poslední slovo a odejde. Já tam sedím na posteli a koukám z okna ven. On se se mnou právě rozešel je to tak? Proč to udělal? Najednou jsem cítila, že se mi opět z minuty na minutu zhroutil svět. Přesně jako minule, když mi mamka oznámila, že táta zemřel. Ale tentokrát už jsem nikoho nepotřebovala. Bylo mi jasno, co udělám. Půjdu se podívat za tátou. Máma s Michalem jsou někde pryč. Výborný čas. Aspoň mě nikdo nebude buzerovat. Jdu do ledničky, tam vezmu vodku a v lékárničce pár prášků. Nevím co to je, takový červený. Líbili se mi. Vezmu si hrst prášků a zapiju to vodkou. Nefunguje to tak to zkusím znovu. Najednou se mi zatočí hlava a já vidím světlo. Je tam táta. Volá mě k sobě. Musím jít za ním, chce mě vidět. Pomalu jdu k němu, ale najednou se mi začne vzdalovat. "Tati, neopouštěj mě." Volám za ním. Ale najednou mi zmizí uplně a já místo táty vidím tři hlavy doktorů. "Slečno, vnímáte mě?" ptá se jeden. "Jo, slyším vás uplně normálně, ale co tu dělám? Já chtěla za tátou!" zakřičím. "My vás teď odvezeme na pokoj a tam budete v klidu ležet, ano?" mluvěj se mnou jak s debilem. "Hm." Zamrčím. Odvezou mě na pokoj, jsem tam sama. Super aspoň se mě nebude nikdo vyptávat na ty různý kecy, proč tu jsem a tak. Doktoři odejdou, ale já si vzpomenu, že se se mnou Pavel rozešel. Chci za tátou. Ale jak? Rozhlédnu se a vidím hadičky, které mě asi jistě drží při životě. Chci si je vyrvat, ale v tom někdo vejde bez zaklepání a tak toho okamžitě nechám. Byl to..

návštěvnost 0.9

30. března 2010 v 14:53 | Miss_Mony |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.3. 2010 - 28.3. 2010) je:
Pondeli: 48
Utery: 49
Streda: 44
Ctvrtek: 54
Patek: 38
Sobota: 0
Nedele: 44

Celkem: 277

ále co ta sobota??? moc s emi to nezdá, ani na druhým blogu nikdo nebyl v sobotu. je to divný.

To je ale podobnosť: Miro Šmajda ako génius Mozart!

30. března 2010 v 13:43 | Miss_Mony |  let´s dance
To je ale podobnosť: Miro Šmajda ako génius Mozart! - obrázek
"Normálne mám chuť komponovať," vtipkoval Miro Šmajda (21), ktorému počas tanečnej šou Let´s Dance 4 vytvorili na hlave účes a la Amadeus Mozart.

Koniec dlhým vlasom! Účes Mira Šmajdu, ktorý predviedol uplynulú nedeľu počas tanečnej šou vyvolal skutočne búrlivé diskusie.

Väčšina sa však zhodla na tom, že mladý spevák akoby z oka vypadol geniálnemu skladateľovi Wolfgangovi Amadeovi Mozartovi.
"Konečne. Miro, dnes sa mi tvoje vlasy veľmi páčia. Prekáža mi už len ten chvostík vzadu," vyjadril sa k novému looku exsuperstáristu aj najobávanejší porotca Zdeněk Chlopčík. "Ako sa dnes cítiš, Amadeus," vtipkoval aj moderátor večera Martin "Pyco" Rausch.
"Je to naozaj zmena. Uvidíme, čo bude ďalej," vyjadril sa Šmajda. "Mám však chuť komponovať," narážal na svoju podobnosť so slávnym skladateľom Šmajda, o ktorom všetci vtipkovali, že mu je konečne vidieť tvár. "Miro, máš nádhernú tvár. Prekrásne črty," nešetrila komplimentmi ani porotkyňa Tatiana Drexler.

mirosmajda.wgz.cz

Šmajda v Let´s: Udělali z něj ženu! Panebože proč?

30. března 2010 v 13:32 | Miss_Mony |  drby
Šmajda v Let´s: Udělali z něj ženu! Panebože proč? - obrázek
Co si někdy nechají lidé vytvořit na hlavě, je k neuvěření! Sexy zpěvák Miro Šmajda (20) si nechal svou hřívu upravit ve stylu a la ovce! Jak vidno, udělal dobře, diváci ho v taneční horečce posunuli dál!

"Miro vypadá jako barokní přepudrovaná dáma! Tohle že je ten sexy Šmajda? To snad ne! Vážně vypadá jako žena," překvapeně komentovala jeho zjev jedna z fanynek a obdivovatelek.

Jindy rozevlátý rocker s nepřehlédnutelnou blonďatou hřívou překvapil ve druhém kole Let's Dance vlasovou kreací, která připomínala spíše ženu a ne toho Mira, kvůli kterému fanynky při SuperStar omdlévaly! Kam se poděly jeho vlasy?

Vypadá to ale, že nakonec mu změna image neuškodila a spolu se svou pohlednou tanečnicí Katkou Štumpfovou se bude vlnit v taneční soutěži i dál. Jsme zvědaví, čím překvapí příště!

http://mirosmajda.wgz.cz

Zmenený Šmajda: Čo to so sebou porobil?! Veď to nie je ani on!

30. března 2010 v 13:29 | Miss_Mony |  drby
Zmenený Šmajda: Čo to so sebou porobil?! Veď to nie je ani on! - obrázek
Konečne ukázal svoju tvár! Strieborný finalista Česko Slovenskej SuperStar Miroslav Šmajda (22) sa v nedeľňajšom tanečnom kole Let´s Dance 4 predviedol v úplne inom svetle, ako sme boli u neho doposiaľ zvyknutí.

Mladý spevák Miro Šmajda, ktorý sa počas speváckej šou prezentoval ako zarytý rocker, ukázal, že vie byť aj klasikom! V nedeľňajšom priamom prenose markizáckej tanečnej šou totiž vymenil rozpustené "šišaté háro" za účes v cope. A táto zmena zapríčinila, že ho takmer nik na prvý pohľad nespoznal. "Ten chlapec je ako z inej doby," šepkali si diváci prítomní na prenose, keď sa na parkete zjavil Miro.
Pri jeho "vynovenom" výzore sa dokonca pozastavil aj Martin Pyco Rausch. "Konečne vidím tvoju celú tvár," poznamenal a závoreň  podotkol, že mu pripomína známeho muzikanta. "Teraz vyzeráš ako Mozart," vyhŕklo z moderátora, na čo Šmajda zareagoval úsmevom. 
Topky.sk zisťovali, kto má v Mirovom zmenenom imidži prsty. "Bol to Katkin nápad a ja som súhlasil. Nikto ma do ničoho netlačil. Menšia zmena, ale cítil som sa v tom dobre. Po šiestich rokoch konečne odhalená tvár," prezradil nám spevák. Nechajme sa prekvapiť, aké vlasové a najmä tanečné kreácie ešte mladík v tanečnej šou predvedie.

http://mirosmajda.wgz.cz

Miro tráví před zrcadlem celé hodiny

30. března 2010 v 13:04 | Miss_Mony |  let´s dance
Lets Dance 2 kolo Miro Šmajda a Katarína Štumpfová
"Mirko je baba v mužskom tele a ja som chlap v ženskom tele", prezradila Katka Štumpfová. Prečo to povedala a ako to myslela? Presne to sme sa pýtali aj my, ale v článku neprezradíme, vtipné repliky si vypočujte vo videu. Zvedaví sme boli aj na to, akú majú taktiku na možnú výhru a či po druhom mieste v SuperStar Miro túži stať sa kráľom tanečného parketu. A len tak mimochodom - je Katka dobrá učiteľka? Aké sú jej metódy? Chváli, kričí, alebo nebodaj bije...? Kedy je na Mira dobrá? A chcete vedieť aj to, čo jeden druhému kúpili? Počúvajte...

http://letsdance.markiza.sk/clanok/dennik/smajda-pred-zrkadlom-travi-cele-hodiny.html


hodnocení Mira a Katky v 2. kole

29. března 2010 v 12:37 | Miss_Mony |  let´s dance
Miro Šmajda - Katarína Štumpfová (Quickstep)
4-4-4-4
Jozef Bednárik: No ja začnem, ako keby poslúchol jeden môj telefonát som mal, zo Zelenča, z mojej dediny, okres Trnava, že "prosím ťa povedz im, že nech si jeden odekryje vlasy, lebo nevíme, kerá z tých dvoch je kerý". Pán Šmajda, už teraz to pochopia aj v mojej dedine. Ja som im ale viete čo povedal? Že to, čo dobre tancovalo bola Katka a to čo iba tancovalo, bol pán Šmajda. Ale v každom prípade dneska ste tancovali, dneska ste boli dôstojný partner, Katkin, hovorím, idem, zbor židov: Ggeniálny bol pán Šmajda dnes, keby sa dal trošku viac muzikou viesť, a to je asi to, čo chcem povedať. Troška muzika, rytmus, ešte to keby bolo a navyše trošku Katku vnímať, lebo keby som ja mal takú tanečnicu ako je Katka, tak by som vnímal všetko a Chlopčík by mi dal už v druhom kole desiatku!
Tatiana Dexler: Ja sa tiež veľmi teším, že konečne vidím vašu tvár, máte naozaj krásnu tvár, a z rockera sa stal huslista vo filharmónii, to je nádherné ako zmena osobnosti. Kroky, všetko vynikajúce, akurát postavenie - ste troška vzadu, čo vám uberá na rýchlosti, ako na možnosti vytvoriť dostatočnú dynamiku. A ja vám strašne držím palce, pretože ja si myslím, že máte naozaj veľký potenciál! Keby ste skúsil trošku usilovnejšie do toho!
Dagmar Hubová: Pridávam sa tiež k tomu, verte si viacej! Ste mladý, máte na to, musíte sa do toho viac vložiť, do toho tanca, veriť tomu, čo vám Katka hovorí a robiť to s väčším presvedčením! A bude to dobré!
Zdeněk Chlopčík: Nebáť sa, Mozart vlastne vo svojej dobe bol tiež rocker, pretože sa odlišoval od všetkých ostatných, takže to je správne. K tomu štandardnému postaveniu ešte trošičku viacej spevniť medzi lopatkové svaly, ramená dole, tým sa vytiahne hlava hore, predĺži sa krk. Ten "copíček" vzadu mi trošičku vadí, aj keď je to lepšie, než ten levíček. Uvidíme, čo vymyslia nabudúce s vašimi vlasmi, každopádne quickstep bol ľahučký, ľahký, trošičku rytmické nedostatky, ale to v takom rýchlom tanci sa to zmaže.miro na katke doslova visí

28. března 2010 v 19:46 | Miss_Mony |  let´s dance
Miro Šmajda se vůbec netají tím, že Katka Štumpfová ho očarovala. Kudy chodí, obdivně se o ní vyjadřuje, nepohne se od ní ani na vteřinu, stala se pro něj doslova Femme Fatale!

Miro kvůli ní dokonce našel zálibu ve společenských tancích a aby se jí zalíbil ještě víc, snaží se poctivě trénovat a do tance dává opravdu všechno. To, jak jim to spolu jde na vyzdobeném parketu Let's Dance ve Staré tržnici, ale i mimo něj, si můžete prohlédnout v následujícím videu.hodonín 26.3.10

28. března 2010 v 18:19 | Miss_Mony |  fotky z akcí
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


na trénincích mi říká dřevo!

28. března 2010 v 18:18 | Miss_Mony |  let´s dance
První nedělní kolo taneční show Let's Dance bylo pro Mira Šmajdu pořádným deja vu. Tak, jak se na něj vyřítila porota s kritikou v začátku SuperStar, tak si to odnesl i v úvodu aktuální čtvrté série sledované soutěže.
Pohodový Košičan se na Let's Dance nechal přemluvit zejména kvůli krásné tanečnici Kateřině Štumpfové. Když ji prý spatřil, okamžitě smlouvu podepsal. Tanec nikdy nebyl jeho esem v rukávu a nikdy mu nevěnoval téměř žádnou pozornost, protože mu připadal nepraktický. Tréninky na první oficiální kolo Let's Dance však neopomene, možná i proto se mu negativní názory poroty na jeho předvedení Cha-chy nezdálo.

POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU


aj múdrý schybí záznam

28. března 2010 v 18:15 | Miss_Mony |  videa z akcí
Kliknutí na odkaz pod obrázkem vás přesměruje na stránku s videem. Záznam z realce Aj múdry schybí na TV Markíza. Jako hosti Miro Šmajda a Leoš Mareš.


aj múdrý schybí- sweet child o´mine

28. března 2010 v 18:14 | Miss_Mony |  videa z akcí

z pořadu aj múdrý schybí, jdu si to okamžitě udělat ajko mp3 a hodit to do mobilu. :D

miro ve fitku

27. března 2010 v 12:58 | Miss_Mony |  zbytek fotek