Chceš dessign??- KLIKNI

úspěch kvůli slávě???

12. ledna 2010 v 19:23 | Miss_Mony |  otázky pro Mira
Miro Šmajda překvapuje ve finálových kolech zajímavými vlasovými stylingy. V rozhovoru pro Čas.sk prozradil, že divoké účesy jsou většinou jeho vlastní prací!


Vždy nás překvapíš ve finálových kolech divokými vlasovými kreacemi. Upravuješ si vlasy sám?
Děkuju. Vlasy si upravuji buď úplně sám anebo najdeme kompromis spolu se stylisty a podílíme se na tom tak fifty-fifty.
Nenutili tě kadeřníci v SuperStar, aby jsi změnil délku, střih anebo barvu vlasů?
Absolutně ne! Vždyť tohle je přece každého osobní věc, jaké nosí vlasy. Vlasy beru jako naší součást stejně jako srdce, krev nebo oči. Já také nikoho nenutím, aby si změnil to, co k němu neodmyslitelně patří .
Nemáš někdy problém s tím, co ti "vyroste" na hlavě? Ztotožňuješ se s tím?
Kdybych s tím měl problém, tak to nenosím. Kdybych už měl dlouhých vlasů plné zuby, tak si je ostříhám. Ale momentálně mi to takto vyhovuje, někdo má tetování, někdo piercingy, já si zase rád hraji s tím, co mi na hlavě roste přirozeně - s vlasy.
Neprotestoval si proti svým, dnes už pověstným vlnám, které jsme na tobě mohli vidět během semifinálového kola?
Ze začátku, když jsem to měl prvně, tak jsem si to neuvědomil, ale potom, když jsem to viděl v televizi, sebekriticky jsem uznal, že vlny prostě dobře nevypadají. Raději se už k tomu nevrátím.
A co například čelenka, kterou jsi měl v posledním finálovém kole, nebyl jsi proti? Nosíš čelenku i v soukromí?
Ano, čelenku nosím i v soukromí a proto jsem na ní celkem zvyklý, ale zřejmě jí nechám na nějaký čas znovu v šuplíku.
Paľo Habera během castingů řekl, že tvoje vlasy a celková vizáž dostanou fanynky do varu. Myslíš si, že tvoje hříva ti částečně napomohla k tomu, že jsi se dostal v SuperStar tak daleko?
Neumím to posoudit, člověk by měl komplexně vyzařovat něco, co by ho mohlo posouvat v životě dál. Myslím, že o vlasech to fakt není. Každého z nás musí lidé posuzovat objektivně, podle více atributů, které v sobě nosíme a ne jen podle jednoho.

Máš nějakého dvorního kadeřníka anebo si střih vlasů upravuješ sám?
Nemám kadeřníka, ani jsem nikdy neměl. Vždy jsem si vlasy upravoval sám.

SuperStar sa blíží do finále a ty jsi, podobně jako Chodúr, horkým favoritem na titul první Česko-Slovenské SuperStar. Kdyby jsi vyhrál, dodržíš svou sázku, že se přebarvíš na černo? Nebude ti smutno za blond vlasy?

Zatím to moc neřeším, protože je to podle mě ještě daleko, kdybych však nějakou náhodou vyhrál, tak sázku samozřejmě dodržím. No ale byl bych každopádně velmi rád, kdyby někdo vymyslel místo této sázky nějakou novou, ne tak suchou, ale možná trošku více adrenalinovou, která by se netýkala mých vlasů. Co vy na to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* | Web | 12. ledna 2010 v 19:27 | Reagovat

Mno tak OK, ráda, ale jestli Ti tu nebudu moc často chodit, tak se omlouvám, ptž teď už mám strašně hodně SBéček a tak moc nestíhám, předem se omlouvám...=o(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama