Chceš dessign??- KLIKNI

Superkoncert SuperStar: Nudu zahnal svlečený Šmajda!

17. ledna 2010 v 19:41 | Miss_Mony |  drby

Superkoncert SuperStar: Nudu zahnal svlečený Šmajda!


Miro během koncertu přišel postupně skoro o všechny části oblečení.
Nebýt Mira Šmajdy (21), Jana Bendiga (15) a Bena Cristovaa (22), návštěvníci Superkoncertu fi nalistů Česko Slovenské SuperStar, který se včera konal v O2 areně, by se snad uzívali nudou. Atmosféra jako při pikniku a diváků pouze 8 tisíc, i když do haly se vejde o deset tisícovek lidí víc. "Z předprodeje se nám vrátily čtyři tisíce vstupenek na stání," smutnil jeden z pořadatelů.
Televizní projekt loňského roku skončil před necelým měsícem, fanoušci jako by ale již zapomněli, jaké šílenství v nich účastníci finále vyvolávali. Nebýt pár tisícovek dětí a jejich početných doprovodů, včerejší koncert SuperStarů by se konal snad jen před jejich rodinnými příslušníky.
Plocha pro majitele vstupenek na stání byla zaplněna jen z poloviny. Jenže tohle publikum aspoň dávalo najevo nadšení. To sedící diváci vlažně tleskali a ze sedadel je zvedl jen Miro Šmajda, který roztančil i syna Leoše Mareše. "Bude to tvrdej rocker po tátovi," smál se značně ochraptělý moderátor.
Jak koncert plynul, nálada v hledišti se přeci jen uvolňovala. Když nastoupila Dominika Stará s písní Je suis malade, všichni diváci mávali nad hlavou zapnutými mobily. "Naskočila mi z ní husí kůže," řekla nám jedna z roztřesených dospělých fanynek. Zato při zpěvu Pauliny Ištvancové, kterou si fanoušci kvůli protekci jejího otce zprotivili, se ozval mohutný pískot.
Vítěz SuperStar Martin Chodúr přijel sice v limuzíně jako opravdová hvězda, přijetí publikem bylo ale velmi vlažné. Až ke konci koncertu usedlého Martina, který jako jediný vystoupil v obleku, fanoušci vzali částečně na milost a zazpívali si s ním.
Opravdovým králem večera však byl Miro, který při své druhé písničce skočil do publika a na všechny strany pak rozházel své oblečení. Ještěže mu zbyly kalhoty a spodní prádlo. "Je to nejkrásnější den v mém životě," rozplýval se sympaťák Miro. Konkurovat mu mohl jen Bendig, který nestíhal uhýbat před množstvím plyšáků, a Cristovao, jenž na požádání diváků předvedl salto.
Když došlo na finále a hymnu SuperStar Příběh nekončí, kterou zazpívala celá dvanáctka finalistků, hala byla poprvé konečně v transu. Většina trpělivých fanoušků soutěže vydržela až do konce, dost nespokojenců si ale nepočkalo ani na přídavek a z haly znechuceně prchli.
Zkrátka, první a poslední společný koncert finalistů SuperStar mohl být lepší, ale skončil vlastně ještě docela dobře!
Kliknutím zvětšte
Finálová dvanáctka naposledy takto zazpívala hymnu SuperStar Příběh nekončí.
Kliknutím zvětšte
Jan Bendig patřil i včera k největším oblíbencům publika.
Kliknutím zvětšte
Ben Cristovao znovu okouzlil všechny přítomné slečny v hledišti.
Kliknutím zvětšte
Ben na vyžádání předvedl parádní salto.
Kliknutím zvětšte
Šmajda odhazuje opasek mezi natěšené fanynky.
Kliknutím zvětšte
Jako jediný se Šmajda nebál jít mezi fanoušky. Hlavně u dívek to vyvolalo ohromnou euforii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* | Web | 18. ledna 2010 v 21:12 | Reagovat

Nechci otravovat, ale moc Tě prosííím, hlásneš pro mě tady: http://happy-niky.blog.cz/1001/1-kolo-sonc pro Jesseho McCartneyho (Miro už byl zabraný...=o(...)? ? ? Děkujiii moc a ráda oplatím...=o*

2 ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* ***Lady*** *G*L*A*M*O*U*R* | Web | 19. ledna 2010 v 17:27 | Reagovat

To byla Ištvancová?? Je mi taaak líto, že jsem tam nebyla...='o(..popravdě jsem nebyla ještě vbc nikde...jako v Ostravě ještě nebylo nic, kromě koncertu Chodúra...=o(...Ty jsi tam jako byla???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama