Chceš dessign??- KLIKNI

Od semifinále až na vrchol

12. ledna 2010 v 19:06 | Miss_Mony |  drby
V semifinálových kolech se Miro ukázal jako soutěžící, který hezky zpívá, ale to je vše. Nic zvláštního nepředvedl, nijak nezaujal. Ostatní semifinalisté už tehdy, ale říkali, že v Mirovi je něco víc a on by měl soutěž vyhrát! "Je to skvělý muzikant a neuvěřitelná osobnost," řekli Blesku ostatní semifinalisté. Porota však na rozdíl od soutěžích nijak zvlášť projev Šmajdy neprožívala. To však jen do třetího finále, kde soutěžící zpívali písničky Michaela Jacksona (†50) a Madonny (51). Miro předvedl na píseň popového krále Dirty Diana ohromující show, při té si strhl z těla košili a zpíval do pasu nahý. Aplaus, který sklidil od diváků v sále, byl nekonečný. Porota však jeho výkon zničila.
"Já chci zpět starého dobrého Šmajdu, ne toto," prohlásila zklamaně Dara Rolins. Překvapivě sám Miro říká, že od tohoto kola se začal cítit jistější. A asi na tom něco bude, protože tady začala šmajdamánie! Miro však po celou soutěž neztrácel svoji upřímnost a férové jednání. Jako jediný sebral odvahu a vyjádřil se k arogantnímu chování finalistky Paulíny Ištvancové, která na chatu odmítla odpovídat českým fanouškům.
"Mě se to dotklo, protože jsem po mámě poloviční Čech. A všem Čechům se za její chování omlouvám," řekl Blesku Šmajda, který si tímto získal srdce spousty českých fanoušků.
Díky Mirově přátelskému chování si na rozdíl od Chodúra skvěle rozuměl i se všemi hosty v SuperStar. Gottův hit Ces't La Vie se mu tak povedl, že ho dokonce zopakoval při posledním finále. I písničky Michala Davida Mirovi sedly, jako by byly psané přímo pro něj. A stejně tak tomu bylo u posledního hosta soutěže Richarda Müllera. Miro Šmajda byl zkrátka jedním z nejvíce flexibilních soutěžících celé Česko Slovenské SuperStar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama